Ekrany akustyczne z panele dźwiękochłonne

ekrany akustyczne Akustyczne ekrany biurowe są używane do redukcji hałasu w otwartych przestrzeniach

photo
panele akustyczne

ekrany akustyczne Modułowe Ekrany Akustyczne to elastyczne, cienkie arkusze z tworzywa sztucznego, które służą jako ogrodzenie akustyczne, pochłaniając fale dźwiękowe dochodzące z zewnątrz. Te panele dźwiękochłonne są szeroko stosowane w różnych środowiskach przemysłowych, takich jak: magazyny, pociągi pasażerskie, zakłady przetwórcze, fabryki, garaże, biura i rezydencje, a także w szkołach, szpitalach i kościołach. Mogą być produkowane w celu zaspokojenia wszelkich potrzeb, począwszy od prostej pianki o zamkniętych komórkach do wysoce zindywidualizowanych paneli dźwiękochłonnych o zaawansowanych właściwościach akustycznych.

Ekrany akustyczne niezgorszy błogostan plus luzu w domku.

Wiele firm ma unikalne projekty lub potrzebuje specjalnej konstrukcji. ekrany akustyczne Stojący ekran akustyczny jest łatwy w konstrukcji, lekki i przenośny. Można je również budować na zamówienie, oszczędzając klientowi znacznych kosztów i czasu. Te uniwersalne, lekkie panele są dostępne w szerokiej gamie materiałów. Niektóre ekrany akustyczne są również dostępne w unikalnych wersjach, które uzupełniają lub całkowicie zastępują istniejące projekty budynków.

Ekrany akustyczne poznaj z plusy i minusy panele akustycznego w około lokal.

Najczęstszym zastosowaniem ekranów akustycznych jest redukcja lub zapobieganie przedostawaniu się wiatru. Jak sama nazwa wskazuje, panele te są zaprojektowane w celu zmniejszenia lub zatrzymania szumu wiatru u źródła, odbijając go z dala od budynku i w innym kierunku. Zmniejsza to zanieczyszczenie dźwiękiem na posesji lub wokół struktury. Szereg cech konstrukcyjnych pozwala na umieszczenie tych paneli w dowolnym miejscu na konstrukcji, w tym: nad świetlikami, nad drzwiami, oknami, wokół przewodów użytkowych, na kolumnach i belkach, a także na podłogach, sufitach i ścianach.

Ekrany akustyczne właściwości ciszy.

Miękkie Panele Akustyczne są elastyczne i lekkie. Są łatwe w montażu na konstrukcjach i zapewniają skuteczną kontrolę dźwięku zarówno w otwartych, jak i zamkniętych pomieszczeniach. Te miękkie panele akustyczne są najczęściej stosowane jako panele obwodowe lub zewnętrzne panele utwardzające. Soft Acoustic Panels są produkowane z wieloma różnymi właściwościami akustycznymi, aby pomóc osiągnąć różne poziomy izolacji akustycznej. Niektóre z nich obejmują:

Modułowe ekrany akustyczne to gotowe panele akustyczne, które można zainstalować na miejscu. Panele produkowane są w wielu różnych rozmiarach, kształtach i konfiguracjach. Instalacja modułowych ekranów akustycznych jest szybka i prosta. Panele są montowane na ramie stalowej lub drewnianej. W zależności od lokalizacji i wielkości pomieszczenia, w którym będą zainstalowane, można je zawiesić za pomocą szeregu szekli lub zacisków.

Redukcja hałasu jest ważnym czynnikiem w konstrukcji każdego budynku lub pomieszczenia. Główne czynniki, które należy wziąć pod uwagę, jeśli chodzi o redukcję hałasu, obejmują źródło dźwięku, czas trwania dźwięku i lokalizację źródła dźwięku. Akustyczne ekrany biurowe zapewniają skuteczne rozwiązanie w zakresie redukcji hałasu zewnętrznego w miejscu pracy. Są one skutecznym środkiem redukcji hałasu w połączeniu z innymi skutecznymi rozwiązaniami, takimi jak materiały tłumiące dźwięk, takie jak pianka lub kurtyny absorpcyjne. Produkty te redukują odgłosy rozmów o 40%.

Ekrany akustyczne z ogrodzenia dźwiękochłonne

Akustyczne ekrany biurowe są również skuteczne w zapewnianiu skutecznej redukcji hałasu w otwartych środowiskach. Na przykład, są one szczególnie przydatne w redukcji dźwięków powstających podczas otwierania drzwi i okien. Szczególnie ważne jest zastosowanie ekranów akustycznych w tych częściach budynku, do których często wymagany jest dostęp przez drzwi. Ekrany działowe mogą również okazać się korzystne w zapobieganiu przedostawania się dźwięku przez sąsiednie ściany. Ekrany mogą być również użyteczne w zapobieganiu przedostawania się hałasu przez dach.

Przy zakupie ekranów akustycznych warto skontaktować się z lokalnym producentem. Specjaliści z tych firm będą w stanie doradzić, jaki typ ekranów akustycznych najlepiej nadaje się do Twojego budynku. Pięcioletni producent będzie miał doświadczenie, aby dać Ci informacje na temat specyfikacji, których należy przestrzegać, a także będzie w stanie dać Ci ofertę na kompletną instalację. Dzięki renomowanemu, pięcioletniemu producentowi możesz mieć pewność, że dokonany przez Ciebie wybór zapewni Ci najlepszy poziom ochrony akustycznej.


Dane adresowe:
Akte – Ogrodzenia – Kontakt
Akte Sp. z o.o.
ul. Morasko 17
61-680 Poznań
801 000 784
(61) 665 06 06
784 377 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Author: akte

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *